![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9952112
*
nr 995 2112
Golvlampa
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:55:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 01:32:10
1
150 kr
15/11 14:35:10
2
350 kr
16/11 13:29:33
3
450 kr
16/11 13:58:02
2
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
5219 Golvlampa
3-armad. Höjd: ca 145
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:25
-
5249 Golvlampa
Bergboms, G-34. Höjd: ca 158
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:54
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2112
Golvlampa
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 01:32:10 | 1 | 150 kr |
15/11 14:35:10 | 2 | 350 kr |
16/11 13:29:33 | 3 | 450 kr |
16/11 13:58:02 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{4DA5D93D-6076-4463-A034-4B9C879FD2C4}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
5219 Golvlampa
3-armad. Höjd: ca 145
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:25 -
5249 Golvlampa
Bergboms, G-34. Höjd: ca 158
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:54